Virtuální online asistent

Výpis: Začněte v nejbližších dnech pracovat z domu na pozici Online Virtuální Asistent. Objevte, jak byste mohli vydělávat až 875 Kč za hodinu nezávislou a samostatnou činností řešením úloh v různých projektech z pohodlí svého domova pro zahraniční firmu. Potřebujete pouze přístup k internetu.

Mezi typické činnosti, které byste mohli tímto způsobem vykonávat patří: administrativní a sektetářská práce, zadávání údajů/vstupních dat, přepisování a zapisování, online průzkumy, "mystery shopping", testování produktů, aplikací, zákaznícký servis a další.

Uváděná možnost hodinového výdělku např. u zadávání údajů/vstupních dat je až 625 Kč, což při 10 hodinách práce znamená výdělek cca 6.250 Kč za týden, při 25 odpracovaných hodinách si můžete přijít až na 15.625 Kč. Tato úloha většinou zahrnuje hodně "kopírovaní a přilepovaní" informací - mohou se opakovat, činnost jako taková není složitá.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Kompletace propag. sad

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí danou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Psaní příspěvků na sítích Plnění obálek tiskovinami Testování nových aplikací Rozesílání reklamních e-mailů Kompletace předmětů Zveřejňování komentářů a videí Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2024 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma