Kompletace kuličkových per

Výpis: Velmi zajímavá manuální činnost, kterou můžete jednoduše vykonávat doma. Určité firmy v této oblasti stále hledají pracovníky, kteří budou doma skládat kuličková pera a jiné psací potřeby, resp. věnovat se doma samostatné činnosti a montážním příležitostem. Vše je nabízeno ve formě podnikatelského konceptu s podrobným popisem činnosti, který je potřebný pro zájemce o tuto možnost výdělku.

Práce není nijak složitá, vyžaduje však určitou zručnost. Jakmile obdržíte od zadávající firmy objednávku nebo vám ji oznámí, poštou nebo balíkovou službou vám budou doručeny potřebné materiály. Tato objednávka je prakticky písemnou garancí odběru. Vše bude zasíláno až k vám domů, žádné tahání těžkých balíků z pošty. Budete zodpovědní hlavně za poskládání, smontování a případné zabalení. Podnik převezme prodej svým zákazníkům.

Uváděná možnost hodinového výdělku je 187 Kč až 375 Kč. Po zapracování, při aktivním přístupu (asi 3 hodiny denně) a dostatečném počtu zakázek lze teoreticky vydělat až 16.900 Kč za měsíc! Kolik času budete práci věnovat, závisí pouze na vás.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Plnění obálek velikosti DL

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí danou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Psaní příspěvků na sítích Plnění obálek tiskovinami Testování nových aplikací Rozesílání reklamních e-mailů Kompletace předmětů Zveřejňování komentářů a videí Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2023 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma