Skládání reklamních prospektů

Výpis: Hledají se spolehliví pracovníci, kteří mají zájem vykonávat samostatnou práci z domu pro dlouholetou českou firmu. Jedná se o kompletaci-skládání, balení a adresování reklamních prospektů, které obdržíte. Práci budete vykonávat jednoduše podle návodu a instrukcí, které vám budou dodány. Veškeré nabídkové prospekty vám bude firma průběžně a zdarma dodávat.

Vaším úkolem bude skládání prospektů a jejich vkládání do obálek, následné odeslání na získané adresy zájemců. Žádný nákup známek ani obálek. Pracovní harmonogram si budete určovat sami podle možností.

Výdělky mohou při zapracování dosahovat až 18.000 Kč za kalendářní měsíc. Vydělané peníze jsou vypláceny ke 12. dni v měsíci. Práci lze vykonávat jako hlavní činnost, ale i jako přivýdělek, je vhodná také pro studenty, důchodce nebo maminky na MD.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Šití a tvorba zajíčků

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje české firmy, která nabízí uvedenou činnost. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Montáž dekorativních výrobků Kompletace propagačních sad Výroba textilních hraček Plnění obálek tiskovinami Výroba DINO dinosaurů Skládání reklamních prospektů Šití a tvorba zajíčků Kompletace předmětů Výroba medvídků Buddy Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2021 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma