Psaní příspěvků na sítích

Výpis: Využijte moderní doby a vydělávejte psaním krátkých příspěvků a zpráv na Facebooku nebo Instagramu. Mnoho mezinárodních on-line společností a prodejců hledá další zájemce na pozice asistenta chatování na Instagramu, aby pomohli s odesíláním přímých zpráv na jejich účtech. Další společnost je připravena vyškolit nové lidi na psaní krátkých příspěvků na Facebooku i bez předchozích zkušeností.

Jde o flexibilní práci na dálku, a proto je možné pracovat z domova. Vaším úkolem bude psaní krátkých příspěvků s délkou pár vět a/nebo odpovídat na dotazy a zprávy od potenciálních zákazníků. Obdržíte jasné informace o tom, co máte psát a jak postupovat. Vyžaduje se spolehlivost, přístup k internetu, vlastní smartphone, tablet nebo PC.

Pracovat můžete pro jednu nebo více společností zároveň. Uváděný výdělek je přibližně 1.000 Kč až 8.000 Kč za den v závislosti na typu a množství úloh, vlastních zkušenostech a šikovnosti.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Plnění obálek tiskovinami

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí danou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Skládání reklamních prospektů Virtuální online asistent Kompletace propagačních sad Psaní příspěvků na sítích Plnění obálek tiskovinami Testování nových aplikací Rozesílání reklamních e-mailů Kompletace předmětů Zveřejňování komentářů a videí Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2024 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma