Aktuální nabídky výdělečných činností

Níže uvádíme aktuální seznam nabídek samostatně výdělečných činností, které lze provádět formou domácí práce. V detailech naleznete uváděnou výši možného výdělku a výpisy jednotlivých nabídek, které jsou vytaženy z textů námi nabízených podkladů. Kompletní nabídky poskytujeme v sadě tiskových podkladů ve formě katalogu obsahující potřebné informace, pokyny, podmínky, objednávkové, registrační formuláře a kontaktní údaje odpovědných firem, které nabízí uvedené činnosti a služby s nimi spojené. Naše firma byla smluvně pověřena k reklamě, propagaci a distribuci (prodeji) těchto nabídek a podkladů k nim. Výdělek závisí především na vlastním úsilí, iniciativě, šikovnosti a aktivním přístupu, jako při vykonávání každé jiné samostatné činnosti.

Kompletace kuličkových per

Skládáním a kompletací kuličkových per a jiných psacích potřeb z domova si můžete přivydělat až 16.900 Kč měsíčně! Práce není nijak složitá, vyžaduje určitou zručnost. Potřebné materiály vám budou doručeny poštou a je písemně garantován odběr.

Plnění obálek velikosti DL

Za přeložení, etiketování a plnění obálek do normálních dopisních obálek formátu DL (110 x 220 mm) DIN se platí 1,75 Kč až 2,50 Kč za jeden hotový zabalený kus. Pokud zvládnete zkompletovat 5.000 kusů dopisů, můžete si vydělat až 10.000 Kč za měsíc!

Skládání reklamních prospektů

Jedná se o skládání, balení a adresování reklamních prospektů, které vám budou dodány. Práci budete vykonávat jednoduše podle návodu a instrukcí, které obdržíte. Výdělky mohou při zapracování dosahovat až 18.000 Kč za kalendářní měsíc.

Virtuální online asistent

Objevte, jak byste mohli vydělávat až 875 Kč za hodinu nezávislou a samostatnou činností řešením úloh v různých projektech z pohodlí svého domova. Mezi činnosti, které byste mohli tímto způsobem vykonávat patří zadávání údajů/vstupních dat a další.

Kompletace propagačních sad

Kompletací propisovaček a reklamních letáků do obálek a odesíláním na adresy zákazníků si můžete z domu přivydělat až 18.000 Kč měsíčně! Práce je nenáročná na čas a prostor. Veškeré materiály k práci vám budou dodávány poštou v potřebném množství.

Psaní příspěvků na sítích

Využijte moderní doby a vydělávejte psaním krátkých příspěvků a zpráv na Facebooku nebo Instagramu. Výdělek je přibližně 1.000 Kč až 8.000 Kč za den v závislosti na typu a množství úloh , vlastních zkušenostech a šikovnosti.

Plnění obálek tiskovinami

Zajímavá příležitosti výdělku plněním získaných obálek obchodními a propagačními materiály partnerských firem. Platí se 8,50 Kč až 15,50 Kč za naplněnou obálku. Při dodání 1.000 kusů naplněných obálek za měsíc si můžete vydělat až 15.500 Kč!

Testování nových aplikací

Lidé se stále více spoléhají na nezávislé recenze od skutečných uživatelů a právě takto si můžete přivydělat. Pokud budete testovat a kontrolovat aplikace 5 dní v týdnů, váš příjem může činit až 22.500 Kč za měsíc!

Rozesílání reklamních e-mailů

Jde o perspektivní a nenáročnou samostatnou činnost, která zahrnuje rozesílání reklamních e-mailů na adresy zájemců o firemní služby. Nejedná se o nevyžádanou reklamu (spam) a uváděný výdělek může dosahovat až 20.000 Kč měsíčně!

Kompletace předmětů

Práci lze vykonávat z domu bez potřeby výrobní dílny. Náplní pracovní činnosti je jen samotné skládání jednotlivých komponentů. Nebude tedy od vás vyžadována žádná distribuce ani prodej! Při zkompletování 125 kusů za měsíc je výdělek až 15.000 Kč!

Zveřejňování komentářů a videí

Přivydělejte si až 7.000 Kč denně zveřejňováním předem připravených komentářů a videí na YouTube! Nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti, potřebujete pouze spolehlivé připojení, vlastní počítač, tablet anebo smartphone.

Výdělek psaním dopisů

Jedinečná nabídka přivýdělku až 6.250 Kč týdně pro všechny zájemce, kteří chtějí psát texty podle předlohy. Píše se ručně úhledným písmem, na psacím stroji nebo pomocí domácího počítače, což je nejpohodlnější a výdělek může být rychlejší a větší.

Jak pokračovat

Všechny prezentované nabídky zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkové, registrační formuláře a kontakty na slovenskou firmu a české firmy, které nabízí uvedené činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Copyright © 2023 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma