Aktuální nabídky výdělečných činností

Níže uvádíme aktuální seznam nabídek samostatně výdělečných činností, které lze provádět formou domácí práce. V detailech naleznete uváděnou výši možného výdělku a výpisy jednotlivých nabídek, které jsou vytaženy z textů námi nabízených podkladů. Kompletní nabídky poskytujeme v sadě tiskových podkladů ve formě katalogu obsahující potřebné informace, pokyny, podmínky, objednávkové, registrační formuláře a kontaktní údaje odpovědných firem, které nabízí uvedené činnosti a služby s nimi spojené. Naše firma byla smluvně pověřena k reklamě, propagaci a distribuci (prodeji) těchto nabídek a podkladů k nim. Výdělek závisí především na vlastním úsilí, iniciativě, šikovnosti a aktivním přístupu, jako při vykonávání každé jiné samostatné činnosti.

Kompletace kuličkových per

Skládáním a kompletací kuličkových per a jiných psacích potřeb z domova si můžete přivydělat až 17.790 Kč měsíčně! Práce není nijak složitá, vyžaduje určitou zručnost. Potřebné materiály vám budou doručeny poštou a je písemně garantován odběr.

Plnění obálek velikosti DL

Za přeložení, etiketování a plnění obálek do normálních dopisních obálek formátu DL (110 x 220 mm) DIN se platí 1,82 Kč až 2,60 Kč za jeden hotový zabalený kus. Pokud zvládnete zkompletovat 5.000 kusů dopisů, můžete si vydělat až 9.750 Kč za měsíc!

Montáž dekorativních výrobků

Jedná se o montáž dekorativních a ozdobných předmětů, např. vánočních a velikonočních ozdob apod. Druh výrobku záleží na momentální poptávce. Za zhotovení jedné sady obdržíte 190 Kč. Pokud dodáte např. 70 hotových sad, vyděláte si 13.300 Kč!

Kompletace propagačních sad

Kompletací propisovaček a reklamních letáků do obálek a odesíláním na adresy zákazníků si můžete z domu přivydělat až 18.000 Kč měsíčně! Práce je nenáročná na čas a prostor. Veškeré materiály k práci vám budou dodávány poštou v potřebném množství.

Výroba textilních hraček

Zahraniční firmy, podnikající více jak 15 roků s výbornou reputací, opět přijmou zájemce pro výrobu a šití textilních panenek a jiných hraček formou práce z domova s možným týdenním výdělkem přibližně až 6.600 Kč!

Plnění obálek tiskovinami

Zajímavá příležitosti výdělku plněním získaných obálek obchodními a propagačními materiály partnerských firem. Platí se 8,50 Kč až 15,50 Kč za naplněnou obálku. Při dodání 1.000 kusů naplněných obálek za měsíc si můžete vydělat až 15.500 Kč!

Výroba DINO dinosaurů

Vyrábějte a šijte doma "Dino dinosaury" a vydělávejte 1.600 Kč za jednu sadu! Všechny materiály, které potřebujete k výrobě, jsou zasílány společně se speciálními designy a návody na výrobu těchto dinosaurů. Dostanete zaplaceno 160 Kč za kus.

Skládání reklamních prospektů

Jedná se o skládání, balení a adresování reklamních prospektů, které vám budou dodány. Práci budete vykonávat jednoduše podle návodu a instrukcí, které obdržíte. Výdělky mohou při zapracování dosahovat až 18.000 Kč za kalendářní měsíc.

Šití a tvorba zajíčků

Vyrábějte doma milé zajíčky! Šijí se na stroji nebo ručně. Platí se za sadu po 10 kusech, nelze zasílat méně. Za jednu hotovou sadu získáte 1.600 Kč. Po zapracování byste měli být schopni vyrobit 10-15 zajíčků za den. Není vyžadován vlastní prodej.

Kompletace předmětů

Práci lze vykonávat z domu bez potřeby výrobní dílny. Náplní pracovní činnosti je jen samotné skládání jednotlivých komponentů. Nebude tedy od vás vyžadována žádná distribuce ani prodej! Při zkompletování 125 kusů za měsíc je výdělek až 15.000 Kč!

Výroba medvídků Buddy

Mezinárodní společnost vyrábějící medvídky Buddy hledá nové domácí pracovníky. Medvídek je přibližně 30,50 cm vysoký a je z polyesterového vatelínu. Poté, co jsou výrobky zkontrolovány a odsouhlaseny, obdržíte 185 Kč za každý vyrobený kus.

Výdělek psaním dopisů

Jedinečná nabídka přivýdělku až 6.500 Kč týdně pro všechny zájemce, kteří chtějí psát texty podle předlohy. Píše se ručně úhledným písmem, na psacím stroji nebo pomocí domácího počítače, což je nejpohodlnější a výdělek může být rychlejší a větší.

Jak pokračovat

Všechny prezentované nabídky zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkové, registrační formuláře a kontakty na slovenskou firmu a české firmy, které nabízí uvedené činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Copyright © 2022 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma