Výroba medvídků Buddy

Výpis: Seriózní mezinárodní společnost vyrábějící medvídky Buddy - vycpané hračky hledá nové domácí pracovníky. Veškerý potřebný materiál na výrobu medvídků je firmou dodáván společně s lehkým návodem, vy potřebujete pouze volný čas pro výrobu.

Medvídek je přibližně 30,50 cm vysoký, je z polyesterového vatelínu a šije se ručně nebo na stroji. Zaplaceno dostanete pouze za sadu o 10, 20, 30 ks atd. Poté, co jsou výrobky zkontrolovány a odsouhlaseny, obdržíte 180 Kč za každý vyrobený kus.

Jakmile se dostatečně seznámíte s procesem výroby, měli byste být schopni zhotovit 6-7 medvídků za 8 hodin práce, to pro vás znamená denní výdělek až 1.200 Kč! Neexistuje limit na počet vyrobených medvídků, protože zákazníci objednávají vyšší počet kusů, než jsou výrobci schopni vyrobit. Žádný vlastní prodej, firma odkupuje všechny vyrobené sady medvídků.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Výdělek psaním dopisů

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí danou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Montáž dekorativních výrobků Kompletace propagačních sad Výroba textilních hraček Plnění obálek tiskovinami Výroba DINO dinosaurů Skládání reklamních prospektů Šití a tvorba zajíčků Kompletace předmětů Výroba medvídků Buddy Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2022 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma