Výroba DINO dinosaurů

Výpis: Rozšiřující se průmyslová mezinárodní společnost se sídlem v USA hledá nové spolupracovníky na montážní práce. Ve svém volném čase si můžete v pohodlí svého domova vydělat extra peníze ke svému platu!

Vyrábějte a šijte doma "Dino dinosaury" a vydělávejte 1.550 Kč za jednu sadu! Všechny materiály, které potřebujete k výrobě, firma zasílá společně s vlastními speciálními designy a návody na výrobu těchto dinosaurů.

Vše, co musíte po registraci u firmy udělat, je výroba Dino dinosaurů podle vzoru a zpětné zaslání hotových výrobků ve stanoveném časovém harmonogramu. Dostanete zaplaceno 155 Kč za každý hotový kus, neexistuje limit na počet vyrobených kusů, nepožaduje se vlastní prodej výrobků. Po zapracování do procesu výroby byste měli být schopni zhotovit 3-4 dinosaury za 4 hodiny práce za den. Výše výdělku bude přímo úměrný Vašemu úsilí.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete uváděnou výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Skládání rekl. prospektů

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí danou činnost a službu s ní spojenou. Nejedná se o přímé zprostředkování pracovní činnosti. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Montáž dekorativních výrobků Kompletace propagačních sad Výroba textilních hraček Plnění obálek tiskovinami Výroba DINO dinosaurů Skládání reklamních prospektů Šití a tvorba zajíčků Kompletace předmětů Výroba medvídků Buddy Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2022 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma