Šití a tvorba zajíčků

Výpis: Vyrábějte doma milé domácí zajíčky! Jedna mezinárodní společnost se sídlem v USA, která podniká od roku 1993 a má velkou reputaci, opět hledá v této oblasti zájemce nejen z ČR, kteří budou doma šít a tvořit milé domácí zajíčky.

Velikost jednoho zajíčka je asi 30,5 cm, vyrábí se z polyesteru a bavlny. Šije se na stroji nebo ručně a vcelku lehce jde zhotovit.

Platí se za sadu po 10 kusech, nelze zasílat méně. Za jednu hotovou sadu získáte odměnu 1.560 Kč. Po zapracování byste měli být schopni vyrobit 10-15 zajíčků za den. Vždy si objednáte pouze tolik materiálů na výrobu zajíčků, kolik zvládnete skutečně vyrobit. Neexistují žádné limity a není vyžadován vlastní odprodej vyrobených kusů. Firma písemně garantuje odběr hotových sad zajíčků a převezme prodej svým stálým zákazníkům.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Kompletace propag. sad

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje slovenské firmy, která nabízí uvedenou činnost. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek tiskovinami Montáž dekorativních výrobků Výdělek psaním dopisů Skládání reklamních prospektů Výroba textilních hraček Kompletace předmětů Šití a tvorba zajíčků Kompletace propagačních sad Výdělek pro řidiče
Copyright © 2019 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma