Montáž dekorativních výrobků

Výpis: Jedná se o montáž dekorativních a ozdobných předmětů, např. velikonočních a vánočních ozdob apod. Druh výrobku záleží na momentální poptávce. Kompletní pracovní činnost je možné vykonávat přímo z domova, bez potřeby výrobní dílny.

Všechny potřebné materiály vám firma bude posílat přes Českou poštu v množství, které si zvolíte. Po obdržení jednotlivých částí výrobků je možné začít se sestavováním podle srozumitelného návodu, případně zhotoveného vzorku, který slouží jako předloha. Práce zahrnuje jen samotné skládání jednotlivých částí. Následný prodej má na starost příslušná firma.

Získáte odměnu za počet hotových kusů, které projdou kontrolou a odpovídají normě. Za jeden zhotovený výrobek obdržíte 28 Kč, za zhotovení jedné sady 140 Kč. Pokud firmě dodáte např. 50 hotových sad, vyděláte si až 7 000 Kč! Peníze vám budou vypláceny ke 12. dni v měsíci na účet nebo složenkou.

Kompletní nabídku výdělečné činnosti poskytujeme s potřebnými podklady.

Aktuální nabídka

Všechny prezentované nabídky na tomto webu jsou aktuální. Seznam můžete shlédnout v sekci Nabízíme nebo v pravém sloupci webu. Ve výpisu vždy naleznete výši možného výdělku a podrobnější popis dané činnosti, který je vytažen z textu nabízených podkladů. Jedná se o nabídky slovenské firmy a českých firem, k nimž zasíláme všechny potřebné tiskové podklady. Záleží pouze na vás, zda je využijete či předáte někomu dalšímu. V každém případě jde o široký výběr různých variant výdělečných činností, které lze provádět formou vlastní domácí práce. Při úspěšné realizaci některé z uvedených příležitostí si můžete přivydělat ke svému současnému platu nebo dokonce dosáhnout vlastní samostatnosti a finanční nezávislosti.

Jestliže vás tato nabídka domácího výdělku nezaujala, zkuste se podívat na další práci na doma, která by vás mohla zajímat: Kompletace propag. sad

Jak pokračovat

Výše uvedenou nabídku zasíláme v sadě tištěných materiálů obsahující podrobné informace, pokyny, podmínky, objednávkový formulář a kontaktní údaje české firmy, která nabízí uvedenou činnost. Pokud máte zájem o tyto podklady, objednejte si vše kompletně a přehledně společně s ostatními nabídkami ve formě katalogu, který zasíláme výhradně v tištěné podobě.

Kompletace kuličkových per Plnění obálek velikosti DL Montáž dekorativních výrobků Kompletace propagačních sad Výroba textilních hraček Plnění obálek tiskovinami Výroba DINO dinosaurů Skládání reklamních prospektů Šití a tvorba zajíčků Kompletace předmětů Výroba medvídků Buddy Výdělek psaním dopisů
Copyright © 2021 Pracenadoma.net - všechna práva vyhrazena | Doporučujeme: efektivní inzerce práce na doma